Czy te wyniki w 12. tc są nieprawidłowe?

Witam, Jestem w 12tc. Wczoraj odebrałam wynik na toksoplazmozę. IgG = 15 lU/ml (pozytywny powyżej 10) IgM = 25 index (pozytywny powyżej 1Index). Bardzo prosze o informacje jak powinnam interpretować te wyniki. W czwartek mam wizytę lekarska, jednak nie wiem czy są to wyniki, które powinny zmusić mnie do wcześniejszej wizyty?

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki świadczą o świeżym zakażeniu i konieczne jest leczenie