Czy te zmarszczki już zostaną?

Dobry wieczor Mam 32 lata Przez 3 tygodnie smarowalam skore pod OCZAMI 3% retinolem ,a rano silnym serum z wit C.Nie mialam pojecia jak sie tych kosmetykow uzywa. Piec dni temu obudzilam sie z workami pod oczami,czerwona sucha skora i co najgorsze mam teraz zmarszczki pod oczami jak 70 let nia kobieta . Jestem okropnie przygnebiona swiat mi sie zawalil. Co mam zrobic z tymi zmarszczkami. Smaruje witamina E i olejem lnianym od 5 dni ,nie ma zadnej poprawy. Blagam o pomoc o rade co mam zrobic? Czy te zmarszczki juz zostana?

Dzień dobry Pani,

proszę udać się do lekarza medycyny estetycznej, aby zobaczył Pani zmiany pod oczami i mógł wdrożyć odpowiednie leczenie w celu zniwelowania zmarszczek.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz