Czy te zmiany w płucach mogą być złośliwe?

Witam, Czy badanie RTG nie jest aż tak dokładne by wskazać czy cienie na płucach są złośliwe (nowotworowe )? Moja siostra ma w opisie Rtg:nieregularny cień na płucach w prawym górnym polu plucnym.o wymiarze 13×11 mm. Pasmowata zmiana wklonisto-niedodmowa w prawym dolnym polu plucnym.Poza tym pola płucne bez uchwytnych zmian ogniskowych. Badania krwi w normie. Żadnych innych objawów. Proszę o pomoc

Wynik badania należy przedstawić pulmonologowi, bądź torakochirurgowi. Prawdopodobnie konieczne będzie wykonanie tomografii komputerowej klatki piersiowej.