Czy temperatura mogła zmienić właściwości płynu do soczewek?

Zamawiałam płyn do soczewek na serwisie aukcyjnym i wiem że był transportowany dość długi czas w wysokiej temperaturze. jest to płyn biotrue. Czy temperatura nie zniwelowała jego właściwości i moge go spokojnie używać?

Witam. Płyn do soczewek powinien być przetrzymywany w temperaturze pokojowej. Wysoka temperatura może zmienić jego właściwości i doprowadzić do utraty właściwości antybakteryjnych.