Jakie właściwości ma olej kokosowy?

Witam. Słyszałem o cudownych wlasciwosciach oleju kokosowego? odchudzajace,antywirusowe i antybakteryjne? ile w tym prawdy?

witam
właściwości antybakteryjne i antywirusowe tak, odchudzające - niekoniecznie, w zależności od ilości spożywania ;)
jest to olej bogaty w różne przyjazne dla organizmu składniki,
oprócz tego ma wysoką temperaturę dymienia i smażenie na nim może trwać dłużej (bez przypalania), godny polecenia, jako element urozmaiconej diety

pozdrawiam
www.akademiazz.com.pl