Czy ten lek może być szkodliwy?

Witam. Mam pytanie czy lek propranolol w długotrwałym braniu jest szkodliwy brałem go na kilka wskazań został mi zmieniony na nebiwolol po którym nie czuje się najlepiej mam codziennie bol glowy czy to wogole możliwe? Lekarz uzasadniał zmianę tym że to nowszy lek i nie ma skutków ubocznych.

Najbardziej prawdopodobną przyczyną jest zbyt niskie ciśnienie tętnicze krwi. Nebiwolol, oprócz zwolnienia częstości pracy serca, rozszerza naczynia krwionośne, dlatego chętnie jest stosowany w terapii nadciśnienia tętniczego. Proszę wykonywać pomiary ciśnienia- jeżeli opisana hipoteza się potwierdzi, należy skontaktować się z lekarzem i rozważyć zmniejszenie dawki, bądź zmianę preparatu.