Wyznaczanie daty porodu

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

Macmiror Complex 500 to lek w postaci maści bądź globulek dopochwowych stosowany podczas leczenia zakażeń pochwy oraz sromu. Najczęściej wywołane one są przez bakterie, grzyby bądź rzęsistka pochwowego.

Środki stosowane w postaci dopochwowej mogą być stosowane u osób posiadających wkładkę Mirena. Nie ma ku temu przeciwwskazań, lecz należy zachować ostrożność podczas aplikacji leku, aby przypadkiem nie usunąć wkładki domacicznej Mirena.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi pytaniami dotyczącymi stosowania leków dopochwowych przy tej metody antykoncepcji. Znajdzie je Pani po kliknięciu w poniższe linki: https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/stosowanie-globulek-przy-spirali, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/stosowanie-globulek-iladian-direct-plus-podczas-posiadania-wkladki-antykoncepcyjnej.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty