Czy ten stan może mieć związek z bólem zebów?

od 5 dni boli mnie zab i od 5 dni jestem.na lekach przeciwbolowych dentysta nie uimie zdjagnozowac który zab mnie boli czuje juz bol górnych i dolnych zębów z prawej strony mam wrażenie że powiększyły mi się wezly chłonne A dzis w gardle z prawej strony czuje jakbym coś miala jakby takie odretwiale gardlo z prawej strony czy to może być od zębów

Jeżeli badanie stomatologiczne nie pozwala na odnalezienie źródła dolegliwości, należy wykonać diagnostykę obrazową. Proszę wykonać RTG pantomograficzne lub TK głowy. W taki sposób będzie można rozpoznać ewentualne stany zapalne w obrębie jamy ustnej, które nie są widoczne w ocenie wzrokowej.