Czy ten tętniak wymaga operacji?

Witam, badanie angio-TK wykazało, że mam tętniaka o wielkości 3mm. Czy podlega on zabiegowi czy wystarczy tylko obserwować czy nie rośnie? Wizytę u neurochirurga mam dopiero za dwa tygodnie, a chciałabym wiedzieć.

Witam! Musi Pani zaczekać na swojego neurochirurga, on ocenia szanse i ew. zagrożenia "na żywo", oraz zaproponuje najwłaściwsze postępowanie. Zycie z tętniakiem często jest porównywane do "siedzenia na beczce prochu", ale do wszystkiego należy podchodzić z rozwagą. Powodzenia W. Łuczkowski.