Operacja tętniaka prawej t.śr.mózgu z krwawieniem podpajęczynówkowym
Witam, Maria 53 lata, w 2002r. miałam operację tętniaka prawej t.śr.mózgu z krwawieniem podpajęczynówkowym (kraniotomia prawostronna). Kontrolne badanie anio tk głowy robione w IX 2013r. wykazało niewielkie uwypuklenie śr.2,7 mm na przebiegu lewej t.śr.mózgu i podobne śr.2,6 mm w miejscu odejścia lewej t. górnej móżdżku. W IV br. będzie kolejne angio tk, czy to rosną kolejne tętniaki ,czy neurochirurg powiniem to zobaczyć, jestem pod opieką neurologa. Dziękuję za odpowiedź

KOBIETA, 54 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane uwypuklenia jak najbardziej mogą być kolejnymi tętniakami. Zdecydowanie warto zatem skonsultować się ze specjalistą neurochirurgiem.