Czy ten wynik EEG oznacza coś złego?

Witam, dostałam wynik badania EEG, orzeczenie: zapis nieprawidłowy z falami wolnymi, niekiedy o zaostrzonym kształcie w odprowadzeniach czołowo-skroniowych, czasem uogólniającymi się , nasilającymi w trakcie FS. Nie wiem co robić, czy to znaczy coś złego?

Witam! EEG jest tylko badaniem pracownianym. Ważny jest stan fizyczny osoby badanej. Ponadto badanie to nie jest całkowicie precyzyjnym: u pewnego odsetka osób zdrowych pojawiają się zmiany, a także u podobnego odsetka chorych badanie wypada prawidłowo. Przedstawione przez Panią dane przemawiają za obniżeniem progu pobudliwości drgawkowej, szczególnie po fotostymulacji. Należy to zestawić ze stanem neurologicznym. Wskazana dalsza diagnostyka. Powodzenia W. Łuczkowski.