Czy tętniak szyi to coś poważnego?

Witam.Moja narzeczoma na tętniaka na szyi 2mm .Czy mamy sie obawiac.Dodam ze wykryli po tym jak peķł tętniak tętnicy przedniej łaczącej.Jest juz po embolizacji tetniaka tetnicy przednien..

Lek. Michał Lenard

Na pytania dotyczące rokowania oraz odpowiedniego leczenia powinien odpowiedzieć lekarz prowadzący, który zna dokładnie wyniki badań i stan kliniczny pacjentki. Sugeruję stosować się do jego zaleceń. Pozdrawiam!