Czy to grzybica czy potówki?

Mam czerwone krostki w okolicy pośladków i odbytu. Początkowo myślałem, że to potówki, bo często uprawiam sport, ale nie znikają. Mam je ponad miesiąc. Co to jest? Proszę o pomoc?
ponad rok temu

Witam serdecznie.

Przyczyną dolegliwości może być infekcja wirusowa, bakteryjna, raczej mało prawdopodobne ze spowodowane zmiany są pochodzenia grzybiczego.

Zachęcam do wizyty u lekarza rodzinnego lub dermatologa, bo bez badania nie da się udzielić odpowiedzi na pytanie i wdrożyć leczenia.

Pozdrawiam.