Czy to grzybica? Jak to leczyć?

Witam kilka dni temu uprawiałem stosunek z partnerką bez prezerwatywy, teraz czuję lekkie swędzenie na członku oraz wydobywa się żółty śluz, co się dzieje? Jak mogę to wyleczyć?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Prawdopodobnie objawy są wynikiem infekcji która została przekazana podczas stosunku płciowego bez zabezpieczenia. Niestety bez badania lekarskiego nie da się określić jaki drobnoustrój spowodował opisywane przez Pana objawy. Konieczna jest wizyta u dermatologa.
Pozdrawiam.