Czy to jakiś rodzaj nerwicy?

Witam. Codziennie w pracy ok godziny 10-12 (pracuję od 7) dostaję pewnego rodzaju zapaści, nagle serducho mocniej zaczyna bic staje się strasznie senny, ziewam nie moge sie skoncentrować, trzęsą mi się ręce, pieką mnie oczy. Mija po jakiejs godzinie, dwoch. Zazwyczaj mija także po krótkiej 30 min drzemce. Czasami trwa ten stan do późnego popołudnia. Nie mam tego uczucia jak jestem w domu w weekend.Myślałem, źe to cukrzyca ale sprawdziłem jej poziom w trakcie takiej zapaści i był w normie. Co to może być? Jakiś rodzaj nerwicy? Wszystkie badania krwi w normie, łącznie z magnezem itp.

Witam Pana,
Przedstawione przez Pana objawy często towarzyszą
zaburzeniom nerwicowym
Warto jednak przeprowadzić diagnostykę kardiologiczną
w celu wykluczenia chorób serca.
Przede wszystkim zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii,
która jest najskuteczniejszą metodą leczenia zaburzeń nerwicowych
oraz ich konsekwencji.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl