Czy to mogą być objawy grzybicy?

Miesiąc czasu stosowałem cipropol z przepisu urolog ponieważ miałem ślady krwi w spermie( stosowałem wcześniej zastrzyki w brzuch na rozrzedzenie krwi bo miałem operację barku). Na wizycie kontrolnej dostałem znów ten sam lek tylko że pół tabletki przez miesiąc cyclonamine. Wszystko wróciło do normy ale pojawił się świąd odbytu 2,3 razy dziennie biegunka i do tego świąd wewnętrzny penis. Czy to grzybica? Z zewnątrz nie ma objawów. Brałem oslonowy przez miesiąc po 1 tabletce. Proszę o poradę.

Cipropol to ciprofloksacyna z grupy fluorochinolonoów. Jej stosowanie przez FDA zostało zakwestionowane. jeżeli korzyści przewyższają ryzyko to można stosować , ale jak można wybrać inny lek to trzeba zmienić. Co do pytania tak to może być grzybica. Jednak zmianę należy ocenić u lekarza. Proponuje wizyte, d3med.pl