Czy to może być przyczyną przewiania?

WITAM! Mam pytanie. Pracuje w chłodni,tydzień temu pracowałam pod nawiewem,którego strumień skierowany był prosto na mnie,dokładnie na tył głowy. Po pewnym czasie zaczął boleć mnie kark,następnie bark a teraz ból promieniuje na całą rękę.Czy to może być przyczyną przewiania?

Na wszelki wypadek zachęcałabym do podjęcia kontaktu z lekarzem. Podobny objaw może mieć różne źródła ( w tym także takie niezagrażające jak przemęczenie, niewygodna pozycja, przewianie itp), dlatego ważne byłoby zdiagnozowanie. W razie potrzeby lekarz będzie mógł wątpliwości lub też zlecić odpowiednie leczenie.