Jak poradzić sobie z przemęczeniem i swędzeniem skory bez wysypki?

Witam mam parę objawów roznych które mnie martwia, bynajmniej mam słabo odporność, często łapie mnie duże przemęczenia, nadmierna senność, świąd całego ciała bez oznak żadnej wysypki lub przesuszenia skory, mrowienie i odrętwienie stop, częste bóle stawów lub mięśni, jasne plamki na nogach. Jest tego sporo i trochę mnie to martwi czy nie ma to jakiegoś powiązania z jakimiś nie praw ilościami w organizmie

Zapewne ma to jakieś powiązanie z nieprawidłowościami w organizmie - należy udać się do lekarza i wykonać zlecone badania. Pozdrawiam

Zachęcam na początek do zgłoszenia się do lekarza pierwszego kontaktu. Podobne objawy mogą mieć podłoże somatyczne. Lekarz zdiagnozuje i/lub skieruje do odpowiedniego specjalisty. Jeśli wykluczy somatyczne podłoże objawów, skieruje do psychologa, na psychoterapię. A ta pozwoli poznać emocjonalne źródła trudności i poradzić sobie z nimi.