Nadmierna senność u 26-letniej studentki

Dzień dobry, Aktualnie jestem studentką. Moim dużym problemem jest nadmierna senność. Zdarza się, że prześpię 13 godzin, wstanę, zjem, wypiję kawę, pójdę na 30minutowy spacer i po powrocie znów śpię. To silniejsze ode mnie, wystarczy, że "poczuję zapach poduszki". Nie zdarza się to w miejscach publicznych czy w trakcie rozmowy. Budzik nie pomaga. Przy niedoczynności tarczycy wyniki mam w normie; ciśnienie 120/80; brak pasożytów; morfologia w normie; poziom witamin i pierwiastków w normie.

Witam,

drogą online nie można stwierdzić, co jest przyczyną nadmiernej senności, którą Pani opisuje.Przyczyn może być wiele: zaburzenia hormonalne, choroby somatyczne, stany depresyjne,długotrwałe stresy i przemęczenie organizmu.
Na początek, może warto skontaktować się z lekarzem i wykluczyć zaburzenia somatyczne i neurologiczne.
Jeśli lekarz nie znajdzie przyczyn nadmiernej senności,wówczas należałoby wziąć pod uwagę wizytę u psychologa i zająć się czynniki psychologicznymi.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571