Czy to może być reakcja pasożytów?

Kobieta lat 34.Mam glistę ludzką i lamblie(potwierdzone badaniami z krwi).Brałam leki przepisane przez lekarza(Zentel i Macmiror) poprawa była krotkotrwala,dokuczliwe objawy znow powrocily.Wyczytalam że czarnuszka ma silne działanie przeciwpasożytnicze i postanowiłam ją sprobowac.Wypiłam napar i po ok godzinie na ramionach wyskoczyły mi swedzące czerwone plamy,jakby pokrzywka.Prosze o odpowiedz,czy to może być reakcja pasożytów?Z tego co wyczytałam czarnuszka nie uczula.Nie wiem już co robić.

Czarnuszka uczula jak inne alergeny. Za to nie leczy chorób pasożytniczych. Proszę nie czytać bzdur w internecie tylko pójść do lekarza, specjalisty chorób zakaźnych.