Co zrobić, aby skutecznie wyleczyć glistę ludzką?

Od pól roku nieskutecznie leczę glistę ludzką. Przechiodziłam wiele kuracji Vermoxem i Zentelem. Byłam u lekarza zakaźnego ale rozlożyła ręce powiedziała że tylko 3 zentele moze dać i że po prostu trzeba rović badanie i jak wyjdzie to dotruwać. Znajomy lekarz powiedział mi ze był kiedys lek Decaris ale teraz jest niedostępny w Polsce i zebym postarała się go zbobyc. Udało mi się wzięlam 3 Decarisy w odstępie tgodnia i 2 tyg. Tylko czuję się po nich jeszcze gorzej mam bóle brzucha mdlości wrazenie jakby cos pelzało mi po brzuchu. Czy te tabletki też nie podziałały? Czy tego nie da się wyleczyć? To objawy po odrabaczaniu czy glista dalej żyje?

Witam,

wskazany Olej z czarnuszki, dawkowanie około jednej łyżki oleju najlepiej podzielonej 2-3 porcjach . Zaleca się spożywanie go na czczo, choć ze względu na nie zbyt przyjemny smak może stanowić to spory problem dla nie których osób. Dla tego można szybko popić herbatą, napojem, by zminimalizować nie najlepsze doznania związane ze spożywaniem tego produktu.

Olej z czarnuszki kupi Pani w sklepie zielarskim lub ze zdrową żywnością.

Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie

Witamy,

Odrobaczanie to bardzo trudny i wieloetapowy proces. Często bywa tak, że po jednej serii nie otrzymamy oczekiwanego efektu. Dlatego należy powtarzać dany proces oczywiście tylko ze wskazań lekarza.

Należy podkreślić, że, aby odrobaczanie dało prawidłowy rezultat, należy najpierw przygotować jelita na przyjęcie właściwego preparatu. W tym czasie można przyjmować dodatkowe preparaty probiotyczne, olej z czarnuszki, jak i również spożywać kiszonki. Po zastosowaniu zgodnie z zaleceniami lekarza danego leku, powinno zadbać o się oczyszczenie organizmu z toksyn, które mogłyby zostać uwolnione przez pasożyty. Na tym etapie polecany jest olej z pestek dyni, który ma działania detoksykujące wątrobę. Można również wesprzeć się probiotykami, jak i kiszonkami.

W razie wszelkich wątpliwości zalecamy Panu konsultację z lekarzem internistą lub specjalistą chorób zakaźnych. Na pewno zostanie Pan właściwe pokierowany, aby ostatecznie pozbyć się pasożytów.

Zachęcamy także do zapoznania się z poniższymi artykułami o podobnej tematyce:

https://portal.abczdrowie.pl/odrobaczenie-organizmu-czy-jest-konieczne

https://portal.abczdrowie.pl/odrobaczanie-objawy-leki-domowe-sposoby-skutki-uboczne

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.