Czy to może być skręt jąder?

Witam,ostatnio pobolewają mnie jądra i brzuch moje jądra się prawie nie poruszają nawet to ściśnięciu pupy tak żeby wydalić np cały mocz . Czym to może być spowodowane ? Czy jest może być skręt jąder bo wcześniej nie miałem takiego problemu ponieważ jak ściągnąłem pupke jądra automatycznie wznosiły się do góry aż penis wstawał a teraz jak nie ma proszę o szybko pomoc
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Robert Gradzik Chirurg, Bytom
60 poziom zaufania

Skręt jąder to ostry b. silny ból jądra i brzucha, jądro jest niedokrwione i w ciągu kilku godzin trzeba wykonać operację, żeby je uratować. Dolegliwości wskazują ,że to nic groźnego ale żeby mieć pewność trzeba się udać na badanie do urologa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy