Czy to może być skutek uboczny stosowanego leku?

Witam. Mam pytanie , wczoraj zaczęłam faxolet bo do tej pory miałam jeszcze symfaxin po którym dobrze się czułam. Czy to możliwe że źle się czuje bo faxolet? Mam uczucie silnej derealizacji i każdy spięty mięsień a do tego skurcze. Odstawić ? Wizytę u mojego psychiatry mam dopiero w marcu

Dzień dobry Pani,

miło, że Pani wybrała ABC zdrowie. Bardzo mało informacji podała Pani o sobie, swoich zajęciach i zainteresowaniach, ale widząc Pani wiek sądzę, że warto znaleźć zainteresowania na których trzeba by było się skupić. Nie na lekach o których właściwościach wyczyta Pani w internecie, tylko rozwinąć zainteresowania związane z działaniami artystycznymi, bądź sportowymi, naukowymi lub innymi i na tym się koncentrować. Na pewno jest Pani śliczną i młodą dziewczyną i szkoda życia na farmakologię w tak wczesnym wieku. Mimo pandemii można spacerować, jeździć na rowerze lub wykonywać inne ćwiczenia fizyczne w domu. Pani życia psychiatra ani nikt inny nie przeżyje, to Pani musi sobie je ułożyć i na tym warto się skoncentrować. Życzę powodzenia, pozdrawiam serdecznie.