Czy to może być zapalenie bakteryjne płuc?

witam , chcialam zapytac czy to moze byc jakies zapalenie puc bakteryjne ? objawy mam takie , gorączka najwieksza na wieczor byla 38,7 wymioty , a straszny kaszel krory jak sie zacznie to oddechu nie moge zlapac i uczucie jakbym miala cos caly czas w gardle np wlosa. prosze o pomoc bo najbardziej martwi mnie ten kaszel bo juz mnie cala klatka piersiowa boli , bylam u lekarza ale chyba sie nie znal za bardzo bo nic nie powiedzial , tylko ze to jakas infekcja , pozdrawiam

Myślę, że jednak badający Panią znał się na rzeczy i przeprowadził rzetelne badanie lekarskie.
Trudno mi oceniać sytuację bez możliwości badania pacjenta.
Jeśli Pani uważa że lekarz wykonał swoją pracę nieodpowiednio, proponuję pójść po poradę do innego lekarza POZ.

pozdrawiam,
lek. A.Witkowska