Czy to może uszkodzić serce?

Witam chciałam zapytac o 5 htp czy moze uszkodzić serce , czytałam ze nie ma to skutków ubocznych prócz takich żołądkowych i jest udowodnione jego działanie . Miałam problemy z sercem arytmię i zbyt wolne bicie serca wiec nie wiem czy moge bezpiecznie to stosować . Poniewaz niby ktos przeprowadził badanie ze moze uszkadzać zastawki to jeśli zgromadzi sie we krwi a nie tam gdzie powinno isc czyli do mózgu. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje stosować leki i preparaty dostępne w aptekach a najlepiej po zaleceniu przez lekarza po bezpośrednim badaniu