Czy to możliwe, że dostanę planowany okres?

Witam 27 kwietnia mialam zabieg lyzeczkowania macicy z powodu przerostu endomedrium przez pierwsze dni malo krwawilam wystarczyla wkladka dzisiaj jest 5 maja 8 dzien od zabiegu a ja krwarie tak jak na okres dodam ze dzisiaj mniej wiecej powinnam dostac planowany okres czy to mozliwe ze tydzien od zabiegu dostane planowany okres?????
KOBIETA, 31 LAT około miesiąca temu

Co to są mięśnie dna miednicy?

Mało kto z nas zastanawia się, nad funkcjonowaniem swojego organizmu. Dlaczego działa on tak, a nie inaczej? Warto jednak wiedzieć jak jak on pracuje. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat mięśni dna macicy.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

mało prawdopodobne, aby opisane przez Panią krwawienie było krwawieniem menstruacyjnym, gdyż miesiączka po łyżeczkowaniu macicy pojawia się zwykle w ciągu 4-6 tygodni. Krwawienie występujące po zabiegu może zaś trwać do dwóch tygodni i najprawdopodobniej tak jest u Pani.

Gdyby krwawienie nasilało się lub dołączyły do niego różne niepokojące objawy, takie jak gorączka czy bóle podbrzusza, to proszę niezwłocznie udać się do lekarza.

Podobne pytania pojawiały się już w naszym serwisie. Znajdzie je Pani pod poniższymi linkami: https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/plamienie-po-lyzeczkowaniu-jak-dlugo-moze-trwac, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/okres-po-lyzeczkowaniu-kiedy-powinien-sie-pojawic, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-moje-plamienia-mozna-uznac-za-okres, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/okres-po-zabiegu-lyzeczkowania.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy