Czy to możliwe, że mam zator serca?

Ostatnio siedząc na fotelu straciłem wszelki kontakt z otoczeniem pyrkałem jakbym nie mógł złapać powietrza, moja mama miała takie same objawy i w końcu wylądowała w szpitalu na OIT ze skrzepem prawej komory serca. Czy mam zacząć się bać?

Witam serdecznie,
  Zasłabnięcie mogło być spowodowane zaburzeniami ze strony układu sercowo-nacyniowego lub nerwowego. Konieczne jest przeprowadzenie diagnostyki zarówno kardiologicznej jak i neurologicznej. Najpierw należy zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu, który przeprowadzi dokładny wywiad lekarski na temat tego zdarzenia oraz wykonana badanie lekarskie.
Pozdrawiam