Dlaczego moje serce nie bije miarowo przez cały czas?

Witam serdecznie. Pisze do Państwa o moim problemie . Otóż , od kilku lat miewam przyspieszone a także bardzo wolne bicie serca , kilka razy dziennie w spoczynku serce galopuje jak by miało z klatki piersiowej wyskoczyć w tym momencie nie mogę złapać powietrza i się duszę to jest dziwne uczucie gdy serce zaczyna skakać duszność brak powietrza i przechodzi do brzucha uczucie ciepła i jednocześnie ucisk . To jest trudne do opisania ale może którym z lekarzy będzie wiedział o co chodzi . Rok temu zdiagnozowano u mnie lekką arytmię ale nie dostałam żadnych leków . Boje się o siebie .. Czy może mi ktoś pomóc . Dziękuję .

Witam,

za nim wypowie się lekarz moim zdaniem wymagana jest wizyta stacjonarna u lekarza rodzinnego celem wykonania diagnostyki EKG spoczynkowe, badanie fizykalne oraz diagnostyka laboratoryjna z krwi. Lekarz oceni o dalszym postępowaniu czy wymagana Pani wizyty i diagnostyki w poradni kardiologicznej.

Pozdrawiam