Śpiączka po ostrym zawale serca

Moj Tata lezy na OiT od 10 dni po ostrym zawale serca z zatrzymaniem akcji , reanimacja nie trwala dlugo do czasu przyjazdu karetki nie byl reanimowany dojechala w krt czasie i po trzeciej pr serce ruszylo , tata byl nieprzytomny potem wykonano koronografie i zostal uspiony najpierw plycej ale wystapily drgawki i uspienie poglebili , po ok 24 h odloczono uspienie , tata jednak nie odzyskal przytomnosci , najpierw jakby odzyskiwal swiadomosc reagowal na bol sciskal nam rece na prosbe

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Bez dostępu do danych klinicznych nie można określić jakichkolwiek rokowań odnośnie stanu zdrowia. Zatrzymanie krążenia mogło spowodować uszkodzenie mózgu, jednak drogą forum internetowego nie można określić, czy (i po jakim czasie) objawy neurologiczne są odwracalne.