Czy to możliwe żebym w 11 tygodniu ciąży czuła ruchy dziecka?

Witam, Jestem w 2 ciąży, i zastanawiam się czy to możliwe żebym już w 11tc czuła ruchy dziecka?? Termin z USG mam na 27 wrzesień, natomiast z okresu na 11 wrzesień czyli około 13-14 tc. W 1 ciąży dostałam dość puźno 1 ruchy dziecka dla tego mnie to bardzo zastanawia a nie moge się doczekac kolejnej wizyty u ginekologa by o to zapytać.

Lek. Michał Lenard

U kobiet, które wcześniej rodziły pierwsze ruchy płodu są wyczuwalne dopiero w 15-18 tygodniu ciąży, dlatego raczej niemożliwe jest, aby Pani czuła je już w 11 tygodniu. Pozdrawiam!