Czy to na pewno jest grzybica?

Witam mam pytanie ponieważ ginekolodzy mam wrażenie ze nie spuchaja raz na jakiś czas (2-3) miesiące mam infekcje grzybicza jeśli to jest to to nawraca jednak ona ze względu na to ze mój partner się nie leczył . Dopiero teraz w dzień w który dostałam miesiączkę dostałam leki dla nas obojga jednak za każdym razem jak mam te infekcje to wraz ze zbliżającym się okresem słabną objawy i w sumie podczas okresu nie mam żadnych już objawów i po tez już nie (czy powinnam mimo to brac leki i czy to aby na pewno grzybica )?

Proszę przeleczyć się wspólnie z partnerem. Jeżeli problem nie powróci będzie to oznaczało że partner zarażał. Być może to grzybica, lekarz badający Panią na pewno to stwierdził podczas badania,. zakażenie grzybicze wygląda specyficznie