Czy to na pewno zaburzenie nerwicowe?

Witam od 7lat choruje na nerwice lękowa tak od stycznia zeczely się dretwienie najpierw policzka ust a teraz całej twarzy czasami występuje to uczucie codziennie po kilka razy czy to napewno nerwicowe czy to zaburzenie ma do siebie że zmienia objawy somatyczne dawniej miałam bole5w klatce piersiowej proszę o odpowiedź kobieta 39lat

Dzień Dobry Pani:)

Z powodu zdiagnozowanej nerwicy lękowej, niepokojące Panią symptomy wskazują na jej objawy.
Jednak warto byłoby kontrolnie skonsultować opisane symptomy z Lekarzem pierwszego kontaktu.

Z życzeniami dla Pani pomyślności:)

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Dzień dobry, proszę zadzwonić na bezpłatną infolinię NFZ 800 190 590, i tam dopytać o telefoniczny kontakt z Pani lekarzem. Nie wiem czym Pani się zajmuje, i co Pani robi nacodzień. Obecna sytuacja związana z pandemią spowalnia wszystkie nasze działania, co może prowadzić do występowania takich symptomów które Pani opisuje. W związku z czym, najlepiej byłoby skontaktować się z lekarzem prowadzącym lub lekarzem pierwszego kontaktu. Najlepiej nie zamartwiać się na zapas, dużo czytać, rozmawiać z przyjaciółmi telefonicznie, wyjść na spacer jeśli ma Pani psa i być dobrej myśli. Wszystko to minie. Pozdrawiam Panią serdecznie, Alicja Jankowska