Co znaczą bóle żołądka przy depresji i nerwicy lękowej?

Witam.od wielu lat biore leki na depresje i nerwice lękowa .czesto odczuwam bole zoladka i w nocy mam straszne poty.mam 44 lata.pachną mi bardzo nogi.ale pytanie mam jedno.chodze do lekarza rodzinnego i na każdą prosbe o skierowanie na badania slysze że nie widzi takiej potrzeby.i wszystko jest zgodne z wiekiem.jak uzyskac skierowanie nawet na podstawowe badania?

Dzień dobry,
bardzo dobrze że stara się Pani o skierowanie na badania. Tak naprawdę z uwagi na przyjmowanie leków na depresje powinna mieć Pani regularnie wykonywane badania. Proponuję zmienić lekarza albo poprosić o skierowanie swojego psychiatre. Warto też jemu wspomnieć o swoich objawach. Jeżeli dotychczas leczy Pani nerwice i depresje u lekarza rodzinnego warto zastanowić się nad zmianą lekarza na lekarza psychiatre. To on jest specjalistą w dziedzinie tych chorób. Zapewne przyczyni się ta zmiana do zupełnie innej dbałości o cały Pani organizm.
Pozdrawiam A. Pacia

Witam Panią. Mam nadzieję, że leki (o których Pani wspomina w swoim poście) ma Pani zapisane przez lekarza psychiatrę, który dokonał właściwej diagnozy. Jeśli tak właśnie jest to ten specjalista powinien być dla Pani osobą z którą może Pani konsultować niepokojące Panią objawy. Nie wspomina Pani nic o ewentualnych oddziaływaniach psychologicznych. Mogą one dobrze wspierać leczenie farmakologiczne. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Droga Pani,
Proszę jak najszybciej zmienić lekarza pierwszego kontaktu. Jest Pani bardzo młodą kobietą i to nie wiek powoduje że puchną nogi i boli żołądek - to są symptomy nerwicowe. Przy puchnięciu nóg dobrze działa lek Cyclo4Dios (mam podobny symptom i ten lek mi pomaga).
Proszę skontaktować się z psychologiem. Być może że wspólnie znajdziecie odpowiedź i rozwiązanie związane z symptomami.
Proszę też zgłosić się do ginekologa.
Proponuję dużo więcej ruchu i przebywania na świeżym powietrzu, jak również wyciszenia - może być joga lub inne ćwiczenia ruchowe.
Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
www.psychoterapie-szczecin.pl