Silna nerwica lękowa z depresją

Witam zwracam się z zapytaniem od dłuszczego czasu od listopada mam silna nerwice lekowa z depresja biore afobam i coaxil od 2 tyg mam potwornie scisniety zoladek az mne zebra bola czuje się jakbym miała balona w obrebie zeber i zoladka nie mogę lezec ani na prawym ani na lewym boku. jak je docisnę to bol ustepuje proszę o pomoc dziekuje. jem normalnie od 2013r choruje na sm. powiedziano mi ze to kregoslup brałam zastrzyki i nic mi to nie przeszlo.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Po pierwsze proszę o swoich dolegliwościach somatycznych poinformować swojego lekarza prowadzącego - będzie on mógł dostosować się do tej sytuacji i być może zmieni przyjmowane lekarstwa.
Po drugie polecam podjąć psychoterapię, która bardziej niż farmakoterapia, dotyka źródeł problemu, przez co (poprzez systematyczną pracę terapeutyczną) przynosi lepsze i bardziej trwałe rezultaty. Pozdrawiam.