Lęk przed zmieniającym się życiem i depresja

Mam lęk przed zmieniającym się życiem, chciałabym zawsze być dzieckiem i obchodzić święta tak samo. Zawsze płaczę kiedy przypominam sobie, że tym razem święta będą inne nie takie jak zawsze. Boję się, że popadne w depresje. POMOCY

Dzień dobry!

Być może warto zaopiekować się tym swoim lękiem, obawami, tęsknotą za dzieciństwem oraz smutkiem, rozczarowaniem czy żalem z powodu swojej obecnej sytuacji - podczas psychoterapii.

Pozdrawiam!