Problem z relacjami w małżeństwie a depresja

Witam.podejrzewam u siebie depresję. Coraz częściej nie chce mi się żyć. Nie mogę się dogadać z mężem. Wszyscy mnie obwiniają za nasze problemy. Mam dwoje małych dzieci dla których jeszcze funkcjonuje. Nie czuje żadnych uczuć od swojego męża dla niego ważniejsza jest matka i rodzeństwo. Nikt mi nie pomaga i nieradze sobie ze swoim życiem. Mniewam bóle głowy na które nic nie pomaga ostatnio odczuwalam bóle typu rwa kulszowa. Nie mam nawet już z kim porozmawiać. Wszyscy się odemnie odwracają.

Pozdrawiam, Alicja Maria Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl

Witam,

zachęcam Panią do psychoterapii, gdzie będzie Pani mogla spojrzeć na swoje życie z innej strony. Wtedy poradzi Pani sobie ze swoimi trudnościami.

Pozdrawiam
Ewa Czernik