Jak uratować naszą relację?

Cały czas myślę jak odzyskać partnera. Byliśmy razem 1,5 roku nasze spotkania były zawsze cudowne, byliśmy zawsze blisko gdy byliśmy sami wszystko się układało. Oboje byliśmy po rozwodzie ja bardzo ciężkim każde z nas ma dwoje dzieci z poprzednich związków. Partner mnie kocha jestem tego pewna okazywał mi to każdego dnia. Powodem rozstania było to że on czuł się przy mnie ukrywany ciągle przekladalam poznanie dzieci rodziny chciał zamieszkać bliżej też się nie zgadzalam. Poczuł się odtracony jak mam mu pokazać że dojrzalam do wspólnego życia że wszystko przemyslalam że wiem gdzie błędy popelnilam i wyciagnelam wnioski.

Dzień dobry,
Nie ma na to niestety prostej i jednoznacznej recepty "co zrobić?". Sądzę, że najprostszy sposób to szczera rozmowa z dokładnym wytłumaczeniem motywów swojego zachowania. W takiej sytuacji zawsze może Pani napisać list/maila, gdy rozmowa w cztery oczy okaże się zbyt trudna. Jeśli dwoje ludzi się kocha to opisana trudność nie powinna stanowić przeszkody do odbudowania tej relacji. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze tylko powinna Pani znaleźć w sobie odwagę by zrobić pierwszy krok ku byciu ponownie razem. Podejrzewam, że to może być dobry moment na nadrobienie zaległości i poważniejsze decyzje np. poznanie się rodzin, mieszkanie bliżej lub nawet razem itd.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psychologkulczycka.pl/

Witam,
wskazana jest szczera rozmowa, proszę powiedzieć o swoich uczuciach, planach.
Pozdrawiam serdecznie, Bożena Waluś