Jak uratować nasze małżeństwo po zdradzie?

Jesteśmy od 14 lat razem, niestety doszło do zdrady ,mąż strasznie to przeżył nie wiedziałam nawet że tak mnie kocha bo porostu nie czułam tego do tego doszły kłótnie id jakiegoś czasu brak zrozumienia i stało się....bardzo żałuję próbuje to poskładać chodzę do psychologa ale niestety mąż nie chce pójść . Jak mogę go przekonać ? Chce mu pomóc bo widzę że jest coraz gorzej psychicznie z mężem mało je bierze tabletki alprofen po czym zaraz bierze przeciwbólowa bo boli go serce i zapija kawa bo twierdzi że musi funkcjonować w pracy martwię się coraz bardziej i czuje się bez radna na domiar rodzice męża już nie żyją więc nie ma kto jeszcze go próbować nakłonić

Dzień dobry,
Niestety decyzja o wizycie u psychologa powinna być samodzielną decyzją Pani męża i nikogo też nie można do niej zmusić. Ja wiem, że chce Pani dla niego dobrze, ale ciągłe namawianie go może przynieść efekt odwrotny do zamierzonego. Nie wiem również w jaki sposób ratować to małżeństwo i sądzę, że w tym momencie Pani partner potrzebuje trochę czasu by samemu to wszystko sobie poukładać. Obecnie warto by widział Pani chęć walki o ten związek i jeśli istnieją uczucia to mam nadzieje, że jest szansa na przetrwanie tej relacji. Mam nadzieje, że sprawy przybiorą korzystny obrót i tego też Pani życzę.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psychologkulczycka.pl/