Problem w relacjach z mężem u kobiety w ciąży

jestem w ciąży ,mąż nie odzywa sie do mnie ,a jak juz to wmawia mi że jetem do niczego ze jestem tumanem że wszystko moja wina ,w niczym mi nie pomaga w domu robię wszystko sama ,już nie mam siły tak dalej żyć nie wiem co mam robić on mówi że jak mi nie pasuje to mogę sie wynosić co mam robić ?

Zachęcam do skorzystania z psychoterapii. Będzie Pani mogła przyjrzeć się, które Pani zachowania wzmacniają ta postawę męża, nauczyć się stawiać granice, oddawać mężowi odpowiedzialności, poprawi Pani swoja samoocenę, poczucie bezpieczeństwa i wartości. Warto to zrobić zanim jeszcze maluszek pojawi się na świecie.

Witam. Psychoterapia na pewno by się przydała. Jednak zachowania męża wskazywać mogą na znęcanie się psychiczne nad panią, poniżanie, ubliżanie, lekceważenie, brak poszanowania, wrzucanie w poczucie winy. Warto zastanowić się nad własną przyszłością, czy takie zachowania zamierza pani tolerować jako zachowania męża w stosunku do żony i kobiety, i ojca dla pani dziecka. W związku podział obowiązków powinien być podzielony, nie jest przecież pani niewolnicą. Proszę zatelefonować na Niebieska Linię znajdzie tam pani pomoc. Powodzenia