Znęcanie się męża nad dziećmi i żoną

Mój mąż znęca sie nade mna i dwójką małych dzieci?gdzie mam szukać pomocy?mieszkam w malenkiej wsi,daleko od miasta,nie mam pracy.Dom jest mój,Co mam zrobic zeby wyrzucic z tego domu?

Po drugie może warto skorzystać z pomocy najbliższej rodziny czy znajomych aby mąż opuścił dom bez interwencji policji lub sądu.
Powinna pani skorzystać z pomocy psychologicznej którą nieodpłatnie zapewnia Centrum Pomocy Rodzinie w pani regionie lub Ośrodek Pomocy Społecznej.
To jest pani życie i pani podejmuje decyzje. Jednakże trwanie w toksycznym związku jest bardzo obciążające dla pani i dla dzieci, które powinny mieć możliwość rozwoju w bezpiecznych warunkach.

Witam.Przecież pani wie co robić, w takich sytuacjach ludzie się rozwodzą. Nikt nie ma prawa kogokolwiek krzywdzić. A wiec natychmiast trzeba zgłosić znęcanie się nad rodziną na policji, nie bać się tego kroku i nie wycofywać, poprosić policję o ochronę, zabezpieczyć się Błękitną Kartą, która zabezpiecza przed zbliżaniem się do siebie na określoną odległość, którą wystawia policja. Założyć sprawę w sądzie o znęcanie się. Zbierać świadków znęcania się nad panią, uciekać wtedy do sąsiadów i prosić o pomoc, choćby, żeby przyszli na chwilę do domu, od razu zgłaszać znęcanie się na policję, żeby były notki służbowe. Zapisywać daty i formę znęcania się we własnym notesie. Zatelefonować na Niebieską Linię, otrzyma pani wskazówki od psychologa i od prawnika. Zwrócić o pomoc do Pomocy Społecznej. W międzyczasie popytać znajomych, gdzie pracują i czy są tam jakieś szanse na zatrudnienie. Czy jest pani zarejestrowana w Urzędzie Pracy? Jeśli nie to należy to zrobić, chociażby po to, aby mieć dostęp do ofert pracy - pośrednik pracy, pójść do doradcy zawodowego, umożliwiają podnoszenie kwalifikacji zawodowych, dofinansowują do kursów. Powodzenia