Jak żyć z mężem, który mnie bije i znęca się psychicznie?

jak mam zyc z moim mezem ktory mnie bije zneca sie na demna psychicznie prawie od pieciu lat jestem mama jak urodzilam martynke nigdzie nie bylam u lekarza dopadla mnie depresja poporodowa maz do dzisiaj mi wmawia i dalej mnie bije taj jak po porodzie bo uwaza ze udaje dalej ze niechce zajmowac sie martynka ze zle sie nia opiekuje ze nic nie robie jak ja mam dalej robic cokolwiek jak sa klotnie non stop i zle mnie traktuje prosze o pomoc

Witam,

to, co robi Pani mąż, to przemoc, zaś Pani jest ofiarą przemocy. Ciężko jest żyć w takiej sytuacji, ale też ciężko to przerwać. Bardzo dobrze, że zdecydowała się Pani napisać o swoich problemach. Gorąco zachęcam do szukania pomocy w pobliżu Pani miejsca zamieszkania. Sporo przydatnych informacji znajdzie Pani na stronie Niebieskiej Linii - to organizacja zajmująca się tematem przemocy w rodzinie.

Pozdrawiam!

Jeśli chce Pani uzyskać pomoc najlepszym wyjściem byłoby udanie się do najbliższego Ośrodka Interwencji Kryzysowej. Otrzyma tam Pani informację o tym, jakie formy pomocy są dostępne i jakie działania może Pani podjąć, by poradzić sobie z problemem.

Pozdrawiam!

Witam. Nikt nie każe Pani z nim żyć. Trzeba się ratować i ratować dziecko. W każdym mieście znajdzie Pani dom dla samotnej matki z dzieckiem, może się w nim Pani zatrzymać i uzyskać pomoc psychologiczną i prawną. Myślę, że Pani rodzice czy znajomi tez Pani pomogą. Znęcanie trzeba zgłosić na policji. Zatelefonować na "Niebieska Linię", są tam prawnicy i psycholodzy specjalizujący się w udzielaniu pomocy ofiarom przemocy. powodzenia