Problem z depresją po traumatycznych przeżyciach

Juz przeszłam dwie terapie po traumatycznych przejściach ile można się nad sobą rozczulać??? Wg mnie trzeba wybaczyć, mieć oasję żyć tam gdzie się jest szczęśliwym robić to co się kocha i iść do przodu - zakochać się i rozkochać bydzić się i mowić .." Jaki piękny dzień "!!!! A rozwód ile ludzi się dziś rozwodzi.... A problemy ma każdy , a jak się ludzie śmieją to "na zdrowie!!!!" Pa pa trzymaj ie się !!!

Miła Pani
Jest Pani bardzo dobrze wyedukowana psychologicznie osobą, to właśnie te terapie dały Pani taka wiedzę. Proszę teraz zwrócić uwagę na swoje sukcesy i mocne strony. Całymi dniami rozmyślać tylko o tym, Dziękując i gratulując sobie, trzeba na to czasu.

Pozdrawiam, Alicja Maria Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl

Być może potrzebuje Pani więcej czasu, a Pani trudności wynikają z głębszych deficytów i zranień? Zachęcam do dalszej pracy nad sobą. Czasem długotrwała psychoterapia (nawet kilkuletnia) jest najlepszym rozwiązaniem.