Uczucie ciągłego smutku, samotności i myśli samobójcze

Dobry wieczór. Od jakiegoś czasu dziwnie się czuję. Ciągle mi smutno, choć jestem w stanie się śmiać wśród ludzi. Czuję się strasznie samotna, mimo, iż nie jestem. Wszystkow ydaje mi się bezcelowe i nie wyobrażam sobie przszłości. Zabijam po prostu dnie, czas; robię coś byle dotrwać do jutra, a 'jutro' znowu to samo. Mam też myśli samobójcze. Nie na teraz już, ale raczej, że jeżeli nic się nie zmieni za tyle i tyle, to będzie to najlepsze wyjście. Bardzo proszę o odp, jak sobie pomóc. Pozdrawia

Podobne objawy mogą oznaczać depresję, dlatego proszę koniecznie zgłosić się do psychologa, który zdiagnozuje i zaleci najlepszą metodę poradzenia sobie z kryzysem (psychoterapie, farmakoterapię, konsultację psychiatryczna itp)