Relacja rodziny partnera podczas jego choroby nowotworowej

Mam chłopaka który jest ciężko chory. On ma 34 lata jesteśmy razem od prawie 3 lat. Chodzi mi o to ze boli mnie to że jego rodzina nie interesuje się nim. Ojciec wyjeżdża gdy on go potrzebował przed hemioterapia, siostra zero interesu. Boli mnie to bardzo i powiedziałam to co czuje jego siostrze, a ona wielce się obrazili i stwierdziła że ja obrażam, i mówi że nie poświęci swojego życia rodzinnego by być codziennie z bratem w szpitalu. Wszyscy są teraz źli na mnie. ale ja chcialam dobrze :-(

Lek. Tomasz Budlewski

Szanowna Pani Proszę jeszcze raz na spokojnie porozmawiać z rodziną partnera i na spokojnie wyjaśnić wszelkie spory. Wie Pani rodziny są niestety różne.