Wtrącanie się do życia codziennego przez rodziców partnera

Witam. Jestem w związku ponad pół roku i od 5 miesięcy mieszlaliśmy z chłopakiem i teściami pod jednym dachem, relacje z teściami na początku byly super. Ale od jakiegoś już miesiąca ojciec mojego chłopaka zaczął mi się do wszyskiego wtrącać, a to jak myłam chłopaka samochód a to zle jest papier toaletowy zle położony w łazience.

Witam. Wszystko ma swoje granice. Prawdopodobnie teściowie jako starsi wiekiem ludzie potrzebują więcej spokoju niż do tej pory, każdy potrzebuje swojego "domu", zasad, które będą przestrzegane przez członków rodziny. Zarówno oni jak i Wy. Nie poleca się z wielu względów mieszkania po ślubie z rodzicami czy tez teściami. Młodzi chcą prowadzić nowy dom, a nie jest to możliwe, gdy są dwie gospodynie czy gospodarze. Może warto byłoby zamieszkać oddzielnie i porozmawiać z teściami na temat jak rozwiązać tę sytuację? Możliwości jest sporo. Życzę rozmowy z sukcesem

Jeżeli to wykonane starać się zamieszkać z ukochanym bez,, pośredników,, i budować swoje szczęście na własny rachunek.

Witam,
myślę, że warto w pierwszej kolejności spokojnie porozmawiać o sytuacji z partnerem, z osobą najbliższą. Wyjaśnić mu, ze to się dzieje jest dla Pani trudne. Być może będzie mógł Panią wesprzeć w tej sytuacji. Myślę, że warto także porozmawiać z teściem. Pozdrawiam.