Wtrącanie się rodziców a relacje z partnerem

Dzień dobry. Co mam zrobić. U mnie w domu rodzice ze wszystkiego sa niezadowoleni. Ciągła krytyka, ciągle się coś im nie podoba. Żaden znajomy nie pasuje. Poznałem dziewczyne to ciągłe jakieś akcje. A to ojciec do jej pracy poszedł z pretensjami, a to wysyła smsy do niej, a na końcu poszedł do jej rodziców. Szukają ciągle jakiegoś problemu. Właśnie mnie rzuciła kobieta przez to, że rodzice się wtrącają. Nie mam na to wpływu już i jestem bezsilny bo robią to poza moją wiedzą,

To Pan Ma wpływ na to co dzieje sie z Pana życiem. Pisze Pan o bardzo nieprawidłowych relacjach Pana z rodzicami i poczuciu niemocy. Rodzice niewątpliwie maja duży problem z wypuszczeniem Pana z "gniazda", ale ma Pan możliwość zmiany i odzyskania wplywu na swoje życie. Zachęcam do podjęcia psychoterapi.

Dzień dobry, zastanawiam się skąd pana rodzice wiedzą gdzie pracuje pana dziewczyna, gdzie mieszka, jaki ma nr telefonu? Jeżeli tak bardzo ingerują w pana życie warto postawić jasną granicę i oczywiście dążyć jak najszybciej do samodzielności. Pozdrawiam