Oświadczyny z partnerem a relacje z rodzicami

Witam czy to normalne że mam 23 lata jestem spokojna ułożona 4lata z chłopakiem .tata z mamą go uwielbiają...natomiast mama ciągle zła 2 razy spałam u niego . A jak się oświadczyć chciał żeby rodzice jego przyjechało była zła tydzień :-( i nic oświadczył się bez mamy...tata i jego rodzice byli.ciągle się złości a al go uwielbia...22 ma.już jechać bo zaraz SMS co tak długo albo jestem u niego to kiedy powrót..czy to normalne? :-( chce jechać do niego na tydz bo teraz dni młodzieży każdy może Ja n

Pani wpis jest niestety nazbyt chaotyczny i skrótowy (?) aby można było na niego sensownie odpowiedzieć. Wydaje mi się, że pyta pani czy naturalnym jest ciągła kontrola ze strony matki (ale czyjej - nie wiem). Odpowiem tak - myślę, że w żadnym przypadku nadmierna kontrola z jakiejkolwiek strony nie jest dobra i nie sprzyja układaniu spokojnego życia. Pozdrawiam.

Być może mama obawia się Pani dorosłości i wyjścia z domu?
Warto spróbować porozmawiać o tym jeszcze raz, na spokojnie dopytać ją o to, co naprawdę jest powodem jej niepokoju i wątpliwości. Być może uda się je rozwiać.
Druga ważna sprawa to pytanie dlaczego tak bardzo zależy Pani na akceptacji mamy i "pochwalania" Pani decyzji? Ostatecznie to Pani jest dorosła i bierze odpowiedzialność za swoje życie. Być może w tym obszarze nie uda się Wam porozumieć, ale to Pani decyzje o swojej przyszłości i to Pani może wziąć za nią odpowiedzialność.