Czy to nawrót choroby róży?

Witam. Jakieś 1.5 miesiąca temu przebyłem róże. Przebyłem okres choroby w szpitalu , na wydzale chorób zakaźnych. Już czuję się dobrze choroba praktycznie minęła gdyby nie mały szczegół. Otóż moja choroba rozprzestreniła się od kostki w zwyż aż do kolana i obecnie noga jest w pożądku (nie ma zaczerwienionej skóry i dużego obrzęku) ale na mojej kostce dalej pozostaje zgrubienie choć nie tak duże jak pod czas choroby. To normalne czy może to być obiaw nawrotu choroby ?
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

#dziejesienazywo: Czym jest wirus HIV i jaka jest skala jego występowania

Charlie Sheen oficjalnie przyznał, że jest nosicielem wirusa HIV, co ukrywał przez wiele lat. Jak wyglądają statystyki zachorowalności w Polsce i na świecie? Czym jest wirus HIV? Kto znajduje się w grupie ryzyka i w jaki sposób sprawdzić, czy jesteśmy jego nosicielami. Czy każda osoba zakażona wirusem HIV zachoruje na AIDS? Na te i inne pytania odpowiada gość Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej - immunolog dr Paweł Grzesiowski.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć

0

Należy Panią zbadać - jeśli to zgrubienie utrzymuje się od początku choroby, być może nie ma powodu do niepokoju. Jeśli natomiast jest to nowy objaw, być może wymaga Pani leczenia. Proponuję zgłosić się do lekarza.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty