Czy to normalne, aby na wynik TK płuc z kontrastem czekać 6 tygodni?

Witam czy to nomlne zeby na wynik tk pluc z kontrastem czekac 6 tydz,to chyba za dlugo.Badanie robione powtórnie z zalecenia pulmonologa po 9 mies z powodu wystepujocych kilku guzkow 5 m wykrytych przypadkowo w angio tk. Czekam na wynik i stres mnie zjada okropnie,zle sie czuje ,jesti duszno (od dluszego czasu okresowo)czy czas jest na moja nie korzyść w razie urosniecia tych guzkow

Dzień Dobry Panu,

Proszę przyjąć ode mnie wyrazy rozumienia, jak trudne może być dla Pana, tak długie oczekiwanie na wynik.
Zachęcałabym Pana, by może dopytać/poprosić, o wcześniejsze rozpoznanie?

Gdyby miał Pan życzenie zwyczajnej rozmowy z Psychologiem, na ten temat, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu teraz najbardziej potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605