Czy to oznacza, że leki które przyjmuję nie działają?

Witam biore lek afobam ponieważ miałam mysili samobójcze ale nic nie pomaga mam dalej boje sie ze odbiorę se życie czy te leki nie działają czy tak jest ze moge to zrobic

Witam! Przy zagrożeniu suicidialnym należy poważnie podchodzić do problemu. Konieczna konsultacja psychiatryczna i odpowiednie leczenie i zabezpieczenie przed ew. próbą "s". Leczenie tych spraw Alprazolamem jest raczej nieporozumieniem. Najczęściej postawa rezygnacyjna pojawia się przy depresjach, lub psychozach i należy wdrożyć odpowiednie postępowanie. Leczenie Afobamem po pewnym czasie da uzależnienie od benzodiazepin, czyli kolejną biedę. Powodzenia W. Łuczkowski.